Fundacja mali mistrzowie logo

„Człowiek jest wielki nie przez to,

co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.”
                                                                                         Jan Paweł II


                                                           

  1. pl
  2. en

 NIEDZIELA/SUNDAY  26.05.2019 

 WYNIKI / RESULTS 

 FINAL-A  2008/2009 

2

BENFICA

                          13:00-13:25                                                            13:00-13:25                                                           13:00-13:25

57

2

GÓRNIK Z.

GÓRNIK ZABRZE

AP WISŁA B.

58

WISŁA KRAKÓW

CRACOVIA

59

SANDECJA

AP CHRZANÓW

PAOK

BENIAMINEK

LECH POZNAŃ

GENK

                         boisko / field 1                                                   boisko / field 2                                                   boisko / field 3                           

57

58

59

 AGE GROUP 2009 

 AGE GROUP 2008 

                          13:30-13:55                                                            13:30-13:55                                                           13:30-13:55

CC CLUB

                          14:00-14:25                                                            14:00-14:25                                                           14:00-14:25

60

VALENCIA

WAKATAKE

BENIAMINEK

61

AP WISŁA B.

WISŁA KRAKÓW

65

GÓRNIK ZABRZE

CRACOVIA

60

61

65

 AGE GROUP 2009 

 AGE GROUP 2008 

                          14:30-14:55                                                            14:30-14:55                                                           14:30-14:55

BENFICA

PAOK

GÓRNIK Z.

BENIAMINEK

LECH POZNAŃ

                          15:00-15:25                                                            15:00-15:25                                                          

62

CC CLUB

66

62

66

 AGE GROUP 2009 

 AGE GROUP 2008 

                          15:30-15:55                                                            15:30-15:55                                                          

GENK

VALENCIA

SANDECJA

WAKATAKE

AP CHRZANÓW

BENIAMINEK

                         boisko / field 1                                                   boisko / field 2                                                   boisko / field 3                           

PAOK

                          16:00-16:25                                                            16:00-16:25                                                           16:00-16:25

63

64

67

63

64

67

 AGE GROUP 2009 

 AGE GROUP 2008 

                          16:30-16:55                                                            16:30-16:55                                                           16:30-16:55

BENFICA

BENIAMINEK

VALENCIA

CC CLUB

LECH POZNAŃ

AP WISŁA B.

WISŁA KRAKÓW

CRACOVIA

AP CHRZANÓW

WAKATAKE

SANDECJA

                 MATCH FOR 7TH PLACE                                  MATCH FOR 5TH PLACE                                       MATCH FOR 3TH PLACE

                 MATCH FOR 7TH PLACE                                  MATCH FOR 5TH PLACE                                       MATCH FOR 3TH PLACE

GÓRNIK ZABRZE

68

KRC GENK

68

GÓRNIK ZABRZE

BENIAMINEK KROSNO

              boisko / field 1              

              boisko / field 2              

  FINAL

  FINAL

                                         17:00-17:25                                                                                                         17:00-17:25

 AGE GROUP 2009 

 AGE GROUP 2008 

KRC GENK

GÓRNIK ZABRZE

VALENCIA CF

BENIAMINEK KROSNO

LECH POZNAŃ

BENFICA LISBONA

COMT COACHING CLUB

PAOK SALONIKI

BENIAMINEK KROSNO

GÓRNIK ZABRZE

AP 21 CHRZANÓW

CRACOVIA

SANDECJA NOWY SĄCZ

WISŁA KRAKÓW

WAKATAKE

AP WISŁA BRZEŹNICA

GÓRNIK ZABRZE

WISŁA KRAKÓW

SANDECJA

WAKATAKE

BENIAMINEK

AP 21 CHRZANÓW

CRACOVIA

WISŁA BRZEŹNICA

BENFICA

PAOK

LECH

CC CLUB

VALENCIA

GENK

BENIAMINEK

GÓRNIK ZABRZE

2

2

1

1

0

3

1

1

1

0

1

0

0

1

0

4

4

1

13

0

1

2

0

2

1

1

1

5

2

1

4

2

2

0

4

1

2

1

2

0

3

1

3

0

2

1

3

2

P

3

2

P

3

1

P

4

3

P

2

3

P

HUTNIK KRAKÓW

FC SLOVACKO

METALIST 1925 CHRKÓW

NEWCASTLE UNITED

AP WIELICZKA

SF STANIĄTKI

WISŁA KRAKÓW

GÓRNIK WIELICZKA

ŚLĄSK WROCŁAW

AS PROGRES KRAKÓW

GÓRNIK WIELICZKA

AP CZARNI KRAKÓW

AP WIELICZKA

FUTBOL BRZĄCZOWICE

MFK KEŻMAROK

SF STANIATKI

HUTNIK

METALIST

NEWCASTLE

AP WIELICZKA

SLOVACKO

WISŁA KRAKÓW

SF STANIĄTKI

GÓRNIK WIELICZKA

NASI PARTNERZY

@FMalimistrzowie
biuro.malimistrzowie
/fundacjamalimistrzowie

jesteśmy na: