NASI PARTNERZY

@FMalimistrzowie
biuro.malimistrzowie
/fundacjamalimistrzowie

jesteśmy na:

Fundacja mali mistrzowie logo

„Człowiek jest wielki nie przez to,

co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.”
                                    Jan Paweł II

  1. pl
  2. en

SYSTEM PUCHAROWY
FINAŁY: A i B

ARENA
Wieliczka
ul.Bogucka 6

NIEDZIELA, 23 MAJA 2021

field 3

15:00-15:25

field 1

field 2

15:00-15:25

15:00-15:25

57

FUTBOL B.

GÓRNIK

AS PROGRES K.

DALIN

CLEPARDIA

LIMANOWA

58

59

3:0

1:1
K3:4

1:1
K2:1

field 3

15:30-15:55

field 1

field 2

15:30-15:55

15:30-15:55

60

POLONIA K.

SPORTOWIEC

AP WIELICZKA

PCIMIANKA

ANDRYCHÓW

HUTNIK

61

62

3:2

3:4

1:0

field 3

16:00-16:25

field 1

field 2

16:00-16:25

16:00-16:25

63

ORLIKI

RABA

GÓRNIK

AS PROGRES K.

FUTBOL B.

DALIN

64

65

1:5

1:1
K4:3

6:1

field 3

16:30-16:55

field 1

field 2

16:30-16:55

16:30-16:55

66

SANDECJA

POGOŃ KR.

SPORTOWIEC

AP WIELICZKA

POLONIA K.

PCIMIANKA

67

68

5:2

4:2

2:2
K1:2

field 3

18:00-18:25

field 1

field 2

18:00-18:25

18:00-18:25

73

AS PROGRES K.

LIMANOWA

GÓRNIK

ORLIKI

DALIN

RABA

74

75

3:1

1:6

1:4

field 3

18:30-18:55

field 1

field 1

field 2

18:30-18:55

18:30-18:55

76

AP WIELICZKA

HUTNIK

SPORTOWIEC

KSPN POGOŃ K.

POLONIA K.

ANDRYCHÓW

77

78

2:6

19:00-19:25

79

FUTBOL B.

CLEPARDIA

1:4

4:0

3:3
k2:3

field 3

17:00-17:25

field 1

field 2

17:00-17:25

69

LIMANOWA

ORLIKI

CLEPARDIA

RABA

70

1:6

4:2

field 3

17:30-17:55

field 1

field 2

17:30-17:55

71

HUTNIK

KSPN POGOŃ K.

ANDRYCHÓW

SANDECJA

72

2:2
K1:2

4:4
K2:3

DRABINKA

MATCH FOR 15TH PLACE

MATCH FOR 13TH PLACE

MATCH FOR 11TH PLACE

MATCH FOR 7TH PLACE

MATCH FOR 5TH PLACE

MATCH FOR 3RD PLACE

MATCH FOR 9TH PLACE

field 2

19:00-19:25

80

SANDECJA

PCIMIANKA PCIM

1:5

MATCH FOR 1ST PLACE

2

3

4

3

0

1

6

2

0

4

3

3

3

2

5

1

2

5

2

4

2

2

2

1

2

2

2

1

4

4

3

2

0

3

1

1

4

3

1

1

1

2

5

1

4

1

4

1

1

3

6

1

1

1

3

4

1

6

6

1

2

4

FUTBOL B.

GÓRNIK

AS PROGRES K.

DALIN

FUTBOL B.

DALIN

CLEPARDIA

RABA

GÓRNIK 

AS PROGRES K.

GÓRNIK

ORLIKI

AS PROGRES K.

LIMANOWA

DALIN

RABA

FUTBOL B.

CLEPARDIA

LIMANOWA

ORLIKI

CLEPARDIA

LIMANOWA

ORLIKI

RABA

POLONIA K.

SPORTOWIEC

AP WIELICZKA

PCIMIANKA

POLONIA K.

PCIMIANKA

ANDRYCHÓW

SANDECJA

SPORTOWIEC

AP WIELICZKA

SPORTOWIEC

KSPN POGOŃ K.

AP WIELICZKA

HUTNIK

POLONIA K.

ANDRYCHÓW

PCIMIANKA

SANDECJA

HUTNIK

KSPN POGON K.

ANDRYCHÓW

HUTNIK

SANDECJA

KSPN POGOŃ K.