O NAS

"Fundacja Mali Mistrzowie" to fundacja której celem jest wsparcie utalentowanych młodych sportowców , którzy nie mają odpowiednich warunków do rozwoju.

Fundacja wspiera młodych, potrzebujących sportowców oraz organizuje turnieje, dzięki którym dzieci z mniejszych miejscowości mają możliwość rywalizacji z największymi akademiami na świecie.  W organizacji turnieju uczestniczą młodzi sportowcy - mali mistrzowie, działający w fundacji charytatywnie na rzecz ich rówieśników, dla których konieczne jest wsparcie. Zasięg działania fundacji ma charakter międzynarodowy, a pomoc dociera głównie do dzieci z miasta i gminy Wieliczka w województwie małopolskim.

Sztandarowy projekt naszej fundacji, "SALTmineCUP", to dwudniowy turniej piłkarski , którego uczestnikami jest ponad 500 dzieci.  Do tej pory zorganizowaliśmy 8 edycji tych rozgrywek -wszystkie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Przewidujemy organizację kolejnych edycji w przyszłości. Z uwagi na ogromne zainteresowanie tym projektem ze strony zawodników, trenerów, rodziców, kibiców, mediów i partnerów - chcielibyśmy rozbudować go do jeszcze większych rozmiarów - pretendując tym samym do bycia jednym z największych turniejów w Europie.

Będzie to możliwe tylko przy współpracy biznesu, mediów, a także instytucji takich jak Państwa.

Im większe zaangażowanie każdego z podmiotów -tym większa wartość zwrotna jaką ten turniej wygeneruje dla każdego z nich.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, leczprzez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

1. pl
  2. en