1. pl
  2. en

O nas


"Fundacja "Mali Mistrzowie" to fundacja, której celem jest zbiórka  środków pieniężnych dla potrzebujących i chorych dzieci oraz dla utalentowanych młodych sportowców , którzy nie mają odpowiednich warunków do rozwoju. Uczestniczą w tym przede wszystkim młodzi sportowcy - mali mistrzowie działający w fundacji charytatywnie na rzecz ich rówieśników,

dla których konieczne jest wsparcie. Zasięg działania fundacji ma charakter lokalny: pomoc dociera głównie do chorych dzieci z miasta i gminy Wieliczka w województwie małopolskim.

             Działaniami fundacji prowadzącymi do zebrania wymaganych kwot pieniężnych są przede wszystkim aukcje charytatywne oraz zbiórki środków przeprowadzane na organizowanych przez fundację wydarzeniach.

      Finał zbiórki pieniędzy przeznaczonych na konkretny cel będzie miał miejsce na organizowanym corocznie turnieju charytatywnym piłki nożnej, w którym wezmą udział zaangażowani w akcję charytatywną mali mistrzowie.

W 2017 roku finał ten miał miejsce podczas Międzynarodowego Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Salt Mine Cup 2017 w Wieliczce.  

     Zapraszamy do licytowania wszystkich przedmiotów wystawianych na aukcjach fundacji i do wspierania tej inicjatywy , poprzez dobrowolne wpłaty na konto fundacji.

 

 

 

 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
                                                                                                      

                                                                                                                                         Jan Paweł II

jesteśmy na:

/fundacjamalimistrzowie
/fundacjamalimistrzowie
biuro.malimistrzowie
@FMalimistrzowie

NASI PARTNERZY

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​