DZIĘKUJEMY, ŻE PO RAZ KOLEJNY

MOŻEMY NA WAS LICZYĆ!

Firma IzoExpress - izolacje natryskowe pianką jest Autoryzowanymwykonawcą piany kanadyjskiego producenta firmy #ICYNENE. Jest to zdecydowany lider na światowym rynku izolacji, produkujący pianę o najlepszych właściwościach.
Wysokiej jakości sprzęt do natrysku:
Posiadamy najnowszej generacji maszyny GRACO E-30i Elite, dzięki czemu jesteśmy samowystarczalni na każdej inwestycji, a nasza piana zostaje przetworzona w najlepszy
z możliwych sposobów.
Jakość i doświadczenie aplikatorów:
W ciągu wieloletniej działalności zaufało nam już ponad 1900 inwestorów, rocznie ocieplamy obecnie ponad 450 budynków. Nasi aplikatorzy poprzez nabyte doświadczenie oraz wiedzę są w stanie skutecznie i szczelnie ocieplić najtrudniejsze elementy każdego poddasza.

MOBILBOX to grupa wyspecjalizowanych spółek na świecie oferujących kontenery i świadczących usługi
w zakresie wynajmu kontenerów, sprzedaży kontenerów, serwisu kontenerów oraz budownictwa modułowego / kontenerowego.

W Polsce MOBILBOX jest jedną z największych firm
w branży kontenerowej, obsługującą małe i średnie firmy, prywatnych, przedsiębiorców, koncerny korporacje, instytucje państwowe i osoby prywatne, bezpośrednio od przedstawicieli firmy z oddziałów zlokalizowanych
w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Poznań, Białystok, Dębica, Toruń, Lublin i Ostrowiec Świętokrzyski.

1. pl
  2. en